ePS Engcon polohovací systém

Společnost Engcon nyní postupuje o krok dále do budoucnosti tím, že své výrobky přizpůsobuje nejnovější technologii pomocí naváděcích systémů bagrů / senzorů strojů.

Polohovací systém ePS Engcon

ePS je optimalizován pro inteligentní řídicí systémy DC2 společnosti Engcon, kde je kabeláž pro ePS integrována s kabeláží pro DC2, ale je také „otevřená“, což znamená, že ePS také spolupracuje s ostatními řídicími systémy Engcon a jinými značkami.

Podmínky
Technologie je založena na signálech z ePS do naváděcího systému rypadla použitého zákazníkem na jeho rypadle. Cílem je umožnit, aby co nejvíce výrobců naváděcích systémů rypadel mohlo komunikovat s ePS.

Výhody
Spolu s vybraným naváděcím systémem rypadla ePS snižuje potřebu „konvenčního“ nastavení a řidič může vidět přesnou oblast výkopu prostřednictvím displeje systému řízení stroje v kabině. Tato kontrola, zajišťující, že se vykopává přesně správné množství materiálu, poskytuje mnoho výhod:

  • Snížená doba projektu
  • Snížená spotřeba paliva
  • Snížené opotřebení stroje a příslušenství
  • Přesné kopání, snížení nadměrného zatížení a trupu
  • Optimalizováno pro řídicí systém DC2
  • Lze je objednat nebo dovybavit pro všechny generátory 2 tiltrotátorů od EC209 nahoru

Společnost Engcon dodává snímač otáčení a snímač náklonu dodává dodavatel systému navádění bagru.

Funkce automatického naklápění a automatického otáčení lze získat také kombinací ePS a určitých značek rypadel a naváděcích systémů rypadel. Další informace získáte od dodavatele naváděcího systému rypadla.

   
Máte zájem o naše služby?

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.