EC-oil automatický hydraulický konektor

EC-Oil je klíčem k našemu systému. To znamená, že můžete rychle přepnout hydraulické nářadí z kabiny nebo odpojit tiltrotátor, pokud potřebujete větší úderovou sílu. Automatický hydraulický konektor EC-Oil je nyní dodáván jako standardní výbava bez dodatečných nákladů * . V některých úlohách to může ušetřit hodinu nebo více každý den ve srovnání s manuálním připojením - a čas jsou peníze…

EC-oil automatický hydraulický konektor 1EC-oil automatický hydraulický konektor EngconEC-oil automatický hydraulický konektor 2

Protože společnost Engcon vyrábí a montuje naše vlastní systémy, jsme schopni poskytnout kompletní řešení - od řídicích systémů, tažných zařízení a příloh až po prostředky, které je všechny spojí.

Použijte EC-Oil pro okamžitou výměnu nástroje přímo z kabiny. Použitím EC-Oil na závěsu rypadla, na horní části tiltrotátoru, pod tiltrotatorem a na samotném nástroji; je možné přepnout z tiltrotátorem namontovaných hydraulických přídavných zařízení, jako jsou třídicí drapáky, zhutňovače nebo nůžky na strom, na přímo namontované nástroje, jako je kladivo, během několika sekund, při plném tlaku stroje, aniž by bylo nutné opustit kabinu.

Díky tomu budete moci své rypadlo po celou dobu používat na maximální účinnost. Šetří hmotnost, což vede k úsporám paliva a lepší celkové hospodárnosti. Správný nástroj pro danou úlohu můžete použít, když ji chcete použít, místo aby jste museli přemýšlet o seskupování úkolů dohromady nebo ztrátě až 15 minut pokaždé, když potřebujete vyměnit hydraulické příslušenství. Budete bezpečnější, efektivnější a výnosnější.

JAK ZÍSKÁTE EC-OIL JAKO STANDARD?
Pokud si objednáte tažné zařízení a tiltrotátor engcon s řídicím systémem DC2, dodávají se mezi tažným zařízením a tiltrotátorem standardně bloky EC-Oil. Pokud si objednáte hydraulický nástroj engcon současně s výše uvedenou kombinací, je EC-Oil standardně namontován do rychlého závěsu tiltrotátoru (od QS60 budou brzy představeny další velikosti). Všechny hydraulické nástroje engcon s QS45-QS80 VŽDY obsahují EC-Oil jako standard bez dalších dětských postýlek. Další informace získáte od společnosti Engcon.

   
Máte zájem o naše služby?

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.